מתכון למזון לח – פלטינום

אנו משתמשים רק במרכיבים הטובים ביותר להכנת אוכל לח PLATINUM שלנו:

  • לפחות 70% בשר טרי עם חלבונים
  • אורז או תפוחי אדמה ללא GMO כמקורות פחמימות באיכות גבוהה
  • שמנים מכבישה קרה לאיזון שומן מיטבי
  • ירקות עם נוגדי חמצון טבעיים ועשבי תיבול וויטמינים בעלי ערך תזונתי לתזונה מאוזנת

High Fresh meat contentRice, potatoes & cornGluten-freeGMO-freeSoya-free

אנו מבטיחים לכם:

פלטינום מיוצר ללא חומרי טעם וריח, צבעי מאכל, משפרי טעם וסוכר!

 

1,27 ק"ג בשר טרי עבור 1 ק"ג מזון לכלבים לח PLATINUM

עבור 550 ק"ג פלטינום מזון כלבים לח אנו משתמשים 700 ק"ג בשר טרי (70%) וכ -300 ק"ג רכיבים בעלי ערך נוסף.

שיטת הבישול האטית הייחודית ב"סיר לחץ ":

זה לא רק המרכיבים שהופכים את פלטינום לכדאי כל כך – ההכנה הייחודית למזון כלבים היא גם המפתח:

שיטת הבישול האטית ב"סיר לחץ "היא המפתח בכך: נתחי הבשר הקוביים מבושלים על 95 מעלות צלזיוס בלבד עם אורז ו / או תפוחי אדמה מבלי להוסיף מים. לאחר תהליך הבישול, האוכל מתייבש באטיות ובזהירות. רק לאחר שהתקרר לטמפרטורת החדר מוסיפים שמנים מכבישה קרה, עשבי תיבול וויטמינים בכדי לשמר את חומרי התזונה החשובים. לאחר מכן האוכל נחתך ואז – הוא לא מאוחסן בממגורות כמקובל באוכל יבש מסורתי אלא במקום זאת – נארז מיד לשקים טריים. כך PLATINUM נשאר עסיסי וטעים מהנגיסה הראשונה ועד האחרונה!

כשאתה קונה לעצמך אוכל אתה שם לב לאיכות, מרכיבים וטעם. מדוע לא לעשות את אותו הדבר כשמדובר בהאכלת הכלב שלך?

פירוט על אוכל כלבים יבש רגיל של המתחרים:
סוג: עוף ואורז

דגנים (וכדומה, 4% אורז), בשר ומוצרי לוואי מן החי (34%, ו -14% עוף, למשל), שמנים ושומנים (0.5% שמן חמניות), תוצרי לוואי צמחיים, מינרלים

אותיות קטנות – אפקט גדול
התמקד במיוחד בשמות מוצרים המכילים את המילה "עם". כמו במקרה זה, ערך האחוזים אינו חייב להיות המרכיב העיקרי. בדוגמה הנוכחית, הסוג " עוף ואורז" מכיל רק 14% בשר עוף, איזה סוג של בשר משמש בנוסף, לא מוצג כאן. אפילו אורז כספק פחמימות חשוב נכלל רק ב -4%. מעל לכל, מזון כלבים זה מכיל בשר לא מוגדר כמו גם תוצרי לוואי מהחי ודגנים זולים כמרכיב העיקרי.

וכעת למרכיבים שלנו : מזון לכלבים לח של פלטינום  איבריקו וירוקים לבוגר
סוג: איבריקו (בשר חזיר) וירקות ירוקים

בשר חזיר טרי (70%, בשר חזיר איברי בלבד), תפוחי אדמה יבשים, דגים יבשים, שמרי מבשלות יבשים, עיסת תפוחים מיובשת, שמן סלמון, תמצית יוקה, שמן זרעי פשתן בכבישה קרה, שמן זית בכבישה קרה, תמצית צדפות ירוקות , גזר מיובש, עגבניות מיובשות, ציפורן חתול אפריקאי מיובש, שן הארי מיובש, ברוקולי מיובש, תה ירוק מיובש, קמומיל מיובש, אורגנו מיובש, זרעי גדילן יבשים, זרעי חמוציות מיובשים, אצות מיובשות, אשלגן כלוריד.

תוכלו לבדוק למה מסייע כל מרכיבים בדף: הרכיבים במזון פלטינום

עקרון ההכרזה הגלויה
לשם השוואה, PLATINUM משתמשת רק במרכיבים הטובים ביותר להכנת המזון הלח שלה: לדוגמה, מזון עוף לבוגרים שלנו, רק בשר עוף טרי – ללא בשר אחר – מספק לכלבך מדי יום חלבונים יקרי ערך. בנוסף, הסוג נטול גלוטן ומכיל אורז ללא GMO בהתאמה  כמקורות פחמימות שניתן לעיכול בקלות. בנוסף כלולים ירקות נבחרים ושמנים איכותיים מכבישה קרה. כל המרכיבים מוצהרים באופן ברור ושקוף באופן פרטני.

עמודים נוספים:

נקודות הפצה מורשות

חנויות הפצה מורשות צפון: חיפה והקריות- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603, 050-2123778 עכו נהריה- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603,

מעבר לעמוד »