מתכון למזון רטוב – פלטינום

אנו משתמשים רק במרכיבים הטובים ביותר להכנת האוכל הרטוב של פלטינום:

  • 83% בשר טרי ו / או דגים טריים עם חלבונים
  • ללא גלוטן. אורז או תפוחי אדמה כמקורות פחמימות באיכות גבוהה
  • שמנים איכותיים לאיזון שומן מיטבי
  • ירקות נבחרים עם נוגדי חמצון טבעיים, ויטמינים ויסודות קורט לתזונה מאוזנת

High Fresh meat contentHigh fresh meat content Potatoes & riceGluten-freeGently cookedOptimal digestibilityWithout any added waterGMO-freeSoya-free

אנו מבטיחים לכם:

פלטינום מיוצר ללא חומרי טעם וריח, צבעי מאכל, משפרי טעם וסוכר!

 

תכשיר ה- PLATINUM – חדשני ועדין

לא רק המרכיבים הם מכריעים בעת הכנת אוכל לחיות מחמד מובחר. תהליך ייצור מיוחד המגן על חומרי התזונה ממלא גם את חלקו !!
זו הסיבה שאנו משתמשים באריזות חדשניות לתפריט PLATINUM: אריזות הטטרה פאק המיוחדות ומגש ה 100 גרם השטוח מאפשרים תהליך בישול אדים עדין במיוחד של מזון הכלבים במיצים שלו.

בזכות הצורה המיוחדת של שתי האריזות, החומרים המזינים והוויטמינים החשובים כל כך לכלבים נשמרים עם זמן בישול קצר. לכן האוכל שלנו נותר עסיסי וטעים.

 

אריזה דקה או שטוחה =
זמן בישול קצר = יותר חומרים מזינים ויותר טעם

טטרה פאק הדק לא רק מאפשר זמן בישול קצר, הוא גם מבטיח תוצאות בישול מושלמות. לעומת זאת כאשר האוכל מבושל באריזה, האוכל הרטוב מבושל לעתים קרובות במשך זמן רב שלא לצורך.

כלומר הוא מבושל באמצע, אך לעיתים קרובות כבר מבושל יתר על המידה בקצוות האריזה. הסיבה העיקרית לכך היא הפער הגדול בין מעטפת למרכז האריזה.

כשאתה קונה לעצמך אוכל אתה שם לב לאיכות, מרכיבים וטעם. מדוע לא לעשות את אותו הדבר כשמדובר בהאכלת הכלב שלך?

פירוט על אוכל כלבים רטוב מתחרה
סוג: עם עוף ואורז

תוצרי לוואי בשריים ומבעלי חיים (59%, בין השאר 4% עופות), דגנים (4% אורז מבושל), מינרלים, שמנים ושומנים (בין השאר 1% שמן פרחי שמש), תוצרי לוואי צמחיים, מרק בשר.

אותיות קטנות – אפקט גדול

התמקד במיוחד בשמות מוצרים המכילים את המילה "עם". כמו במקרה זה, ערך הזנים אינו חייב להיות המרכיב העיקרי. בדוגמה הנוכחית, הסוג "עם עוף ואורז" מכיל רק 4% בשר עוף, איזה סוג של בשר משמש בנוסף, לא מוצג כאן. אפילו אורז כספק פחמימות חשוב נכלל רק ב -4%. מעל לכל, אוכל כלבים זה מכיל בשר לא מוגדר כמו גם תוצרי לוואי מהחי, תבואה זולה ומרק בשר, המדלל את הערך התזונתי.

מרכיבים למזון כלבים רטוב פלטינום תפריט עוף

הצהרה על אוכל לכלבים רטוב פלטינום – תפריט עוף

סוג: עוף (ואורז)

בשר עוף טרי (83%), אורז שבור, ירקות מיובשים (ברוקולי, גזר, כרישה), שמן סלמון, שמרי מבשלות יבשים, שמן זית.

עקרון ההכרזה הגלויה

לשם השוואה, עבור תפריט PLATINUM עוף משתמשים רק במרכיבים הטובים ביותר להכנתו: בשר עוף טרי – ללא בשר אחר – מספק לכלבך חלבונים יקרי ערך מדי יום. בנוסף, מזון הכלבים הרטוב הוא ללא גלוטן ומכיל אורז ללא GMO כמקור פחמימות קל לעיכול. בנוסף כלולים ירקות נבחרים ושמנים יקרי ערך. כל המרכיבים מוצהרים באופן ברור ושקוף. ומעל לכל, לא מוסיפים מים (מרק או דומה) שרק מדללים את מזון הכלבים.

עמודים נוספים:

נקודות הפצה מורשות

חנויות הפצה מורשות צפון: חיפה והקריות- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603, 050-2123778 עכו נהריה- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603,

מעבר לעמוד »