טיפולי שיניים PLATINUM לכלבים וחתולים

מדוע טיפול השיניים חשוב?

טיפול שיניים קבוע לכלבים וחתולים אינו מטפל רק בשיניים יפות, אלא גם מגן מפני ריח רע מהפה, רובד, אבנית או דלקות חניכיים. הפתרון הנפוץ  הוא צחצוח שיניים. אך בעלי חתולים וכלבים רבים מודים שעשוי להיות קשה לממש זאת.

ניתן להתחיל בטיפולי שיניים בגורים וחתלתולים, הקבלה של חיית המחמד ללא ספק תהיה טובה יותר. אך רק מעטים משתמשים במברשות שיניים בעידן זה, מכיוון שבדרך כלל השיניים נקיות לחלוטין.

האבנית מתפתחת עם הזמן. במקרים רבים, רובד או אבנית מתגלים מגיל שנתיים עד שלוש. לאחר מכן, הסרת האבנית במברשת שיניים איננה קלה. בנוסף, כלבים וחתולים דוחים זאת וכמה אזורים, בעיקר בין השיניים ובכיסי החניכיים, קשים במיוחד לניקוי בעזרת מברשת שיניים. מרבית מברשות השיניים נעלמות במגירה לאחר מספר ניסיונות ונותרות ללא שימוש בעתיד. זה יהיה לא נכון לזנוח את טיפול השיניים כעת, מכיוון שאחרי זמן מה זה יחמיר וביקור אצל הווטרינר יהיה בלתי נמנע.

ההשלכות של טיפול לא מספק בשיניים

רובנו יודעים היטב מה המשמעות של בעיות שיניים קשות: ראשית, מופיע כאב שיניים, אחר כך ההליך הלא נעים אצל רופא השיניים. ההשלכות של טיפול לא מספק בשיניים על כלבים וחתולים אינו שונה.

נהפוך הוא: הם יכולים להיות קטלניים עוד יותר, מכיוון שעל חיות המחמד להיות תחת הרדמה כללית במהלך התערבויות גדולות יותר. כמובן שרוב בעלי חיות המחמד לא רוצים לעשות זאת לחתול או לכלב שלהם. זו הסיבה שכבר יש צורך בפעולה בסימנים הראשונים של אבנית . אינך צריך לפנות מייד לווטרינר אלא אתה יכול לנקוט בעצמך פעולה לטיפול בשיני בחיית המחמד שלך. למרבה הצער, רק מעט כלבים וחתולים סובלים מצחצוח שיניים, אך למרבה המזל יש אלטרנטיבה טובה מאוד: פשוט רססו את OralClean + Care על שיני חיות המחמד שלכם או מרחו את המוצר על השיניים בצורת ג'ל. עם שימוש קבוע, תופתעו עד כמה ההשפעה חיובית על בריאות השיניים של חתוליכם וכלביכם. הבסיס לכך נוצר על ידי תמצית זרעי הדר המשמשת ברפואה הטבעית כתרופה אנטיבקטריאלית. בשילוב שמנים צמחיים חיוניים, הוא תומך בניקוי שיניים, מעודד הסרת אבנית וכך תורם לבריאות חלל הפה.

כיצד אוכל לקדם את טיפול השיניים?

בעיות שיניים אצל כלבים וחתולים יכולות להיות קשים פחות או קשים יותר. מצד אחד, אלה קשורים לתזונה וטיפול בשיניים, אך הם יכולים להיות גם גנטיים: ישנם גזעים, במיוחד כלבים קטנים, אשר סובלים מכך יותר. היקף טיפול השיניים ההכרחי יכול אפוא להשתנות מאוד מחיית מחמד לחיית מחמד.


הפתרונות שלנו לטיפול טבעי בשיניים של הכלב שלך:

להלן מספר פתרונות שימושיים לטיפול הטבעי הטוב ביותר בשיניים של הכלב שלך:

  • הימנע מחפצים קשים ומחוספסים למשחק ולעיסה (למשל אבנים או כדורי טניס). הם פוגעים במשטחי השיניים ומחספסים אותם, דבר המאפשר היווצרות רובד ואבנית.
  • לוותר על מזון מבוסס דגנים, כמו פתיתים ספוגים וכו '. הם מייד מכסים את השיניים בציפוי. אוכל רטוב בדרך כלל אינו מהווה בעיה.
  • ניתן לתמוך בניקוי החלק החיצוני של השיניים האחוריות האחרונות על ידי צעצועי לעיסה מתאימים. הם שוחקים את ציפוי האבנית ומספקים את הרצון הטבעי של הלעיסה.
  • לוותר על חטיפים מסוכרים.
  • השתמש במוצרי טיפולי שיניים מתאימים לכלבים. מומלץ להתאים מוצרים לניקוי השיניים כאשר הם עדיין גורים.
  • הזהרו בעת משחקי גרירה או דומיהם, הם עלולים לגרום נזק לשיניים.
  • בדוק באופן קבוע את חלל הפה, השיניים והחניכיים. בכך תזהו דלקות ושינויים בשלב מוקדם ותוכלו לתת תרופות בזמן.
  • וודאו כי חיית המחמד מתאמנת מספיק. צריכת אוויר מוגברת באמצעות התנשפות מפעילה מניפולציה על המיקרופלורה האוראלית באופן חיובי.
  • השתמש במוצרי Oral Clean + Care שלנו קלאסיים או מוצרים Oral Clean + Care Forte למניעה.

עמודים נוספים:

נקודות הפצה מורשות

חנויות הפצה מורשות צפון: חיפה והקריות- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603, 050-2123778 עכו נהריה- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603,

מעבר לעמוד »