אבנית בשיני כלבים וחתולם פלטינום

אבנית בכלבים וחתולים

בעיה נפוצה

היווצרות אבנית היא תהליך הדרגתי שמשפיע כמעט על כל הכלבים והחתולים בשלב כלשהו בחייהם. זה גורם לדלקת חניכיים כואבת, ובמקרה הגרוע ביותר איבוד שיניים ופגיעה במערכת העצמות.

אבנית היא המונח המשמש לתיאור משקעים צהובים עד שחומים על השיניים שלא ניתן להסירם באמצעות שטיפה או צחצוח. האבנית נוצרת על ידי מלחים מינרליים מרוק המתערבב עם רובד (הסבר בהמשך).

יצירת אבנית

רובד הוא הצטברות רכה של משקעים המורכבים מרוק, שאריות מזון, חיידקים והפרשות מחילוף החומרים שלהם (1) . בסופו של דבר, מלחי המינרלים ברוק גורמים להתקשות של המשקעים הללו (2) (3) . האבנית עצמה אינה מביאה לזיהום, אך החיידקים הנצמדים למשטח המחוספס שלה כן (4) . הפרשות התהליכים המטבוליים שלהם, הכוללים חומצות, תוקפים את השיניים והחניכיים. אצל חתולים וכלבים, האזור סביב דרכי ההפרשה של בלוטות הרוק חשוף במיוחד לאבנית – זהו החלק הפנימי של השיניים החותכות בלסת התחתונה ובחוץ בלסת העליונה.

כמות האבנית הנוצרת תלויה בגורמים שונים כמו כמות הרוק המיוצרת, גודל החללים בין השיניים והרכב המיקרופלורה החיידקית בפה. יש להקדיש תשומת לב רבה לטיפול שיניים טוב אצל בעלי חיים עם נטייה תורשתית לבעיות שיניים.

אבנית תחת מיקרוסקופ אלקטרונים

בתמונה נראה שן המושפעת מאבנית שהוגדלה פי 6000  תחת מיקרוסקופ אלקטרונים. האבנית, הנקבובית (כחולה מוכתמת), מציעה את המבנה המושלם לחיידקים (ירוק וסגול מוכתם) להתיישבות ..

טיפול מונע הוא הרצוי ביותר

אחת התוצאות של האבנית היא פריודונטיטיס, זיהום חיידקי שעלול לגרום לנזק בלתי הפיך בחלל הפה. כשהוא לא מטופל, האפשרות היחידה היא הסרה מכנית של האבנית על ידי הווטרינר, אשר בדרך כלל מתרחשת בהרדמה כללית. במקרה הגרוע ביותר, הווטרינר צריך לחלץ את כל השן. לעומת זאת, עבור בעלי חיים מבוגרים וסובלים ממצבים רפואיים קיימים, הרדמה כללית עלולה להיות הליך מסוכן.

לפני שהמצב יגיע לשלב זה, עליך לנסות טיפול OralClean + לטיפול בכלבים וחתולים.

בזכות טיפול OralClean +
אתה יכול לחסוך מחיית המחמד שלך את חומר ההרדמה הכרוך בהסרת אבנית. כל חומרי ההרדמה מטילים מאמץ ניכר על הגוף.

הסרת אבנית בצורה יעילה

ברפואה הטבעית משמשת תמצית זרעי הדר לתכונותיה האנטי בקטריאליות. ב- OralClean + Care, שילוב של מרכיב טבעי זה ושמנים אתריים צמחיים מנקה את השיניים על ידי פירוק בהדרגה של רבדי החיידקים והסרת הפלאק בעדינות. המרכיבים האיכותיים חודרים עמוק לכיסי החניכיים, נלחמים בדלקת ומשככים כאבים אם החניכיים נגועות.

כל המרכיבים ב- OralClean + Care טבעיים במאה אחוז ועומדים בדרישות הבטיחות במזון.

רק הכי טוב – באופן טבעי

לא נגרם נזק לאמייל הרגיש של השיניים מכיוון ששיטה זו של הסרת אבנית אינה כוללת חומצות. תמצית זרעי ההדרים ב- OralClean + Care היא מהזרעים ולא מבשר הפרי, ולכן אינה חומצית. יתר על כן, תכולת האלכוהול לכל יישום כה נמוכה, עד שאתה לא צריך לדאוג לתת אותה לחיית המחמד שלך. חיית המחמד שלך תבלע כמות קטנה של טיפול OralClean + בכל יישום, אך הדבר תקין לחלוטין ואינו מהווה סיכון בריאותי מכל סוג שהוא.

עמודים נוספים:

נקודות הפצה מורשות

חנויות הפצה מורשות צפון: חיפה והקריות- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603, 050-2123778 עכו נהריה- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603,

מעבר לעמוד »