שאלות ותשובות בנושא טיפול דנטלי

שאלות נפוצות בנושא טיפול PLATINUM

כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות שנשאלו על ידי צוות שירות הלקוחות שלנו וטיפים מעשיים לשימוש ב- OralClean + Care.

 

כמה זמן נמשך הטיפול?
אורך הטיפול נקבע על פי הקריטריונים הבאים, בין היתר: גזע, משקל, טבע, נטייה גנטית, תזונה. קביעת תקופה אחת קשה בגלל גורמים רבים אלה. עם יישום נכון וסדיר (חשוב: 2X ביום, כיוון שהאבנית מתקשה שוב), מניסיוננו לוקח שבועיים עד 6 שבועות להסרת לוחית האבנית, זמן רב יותר במקרים בודדים.
המוצר מובטח ב 100% לעבוד; אם אינך יכול לראות שום שינוי בלוח לאחר 3 שבועות, אנא צור איתנו קשר בטלפון (פרטים בראש הדף).

הכלב לא אוהב את המוצר.
כלבים יכולים להיות כמו ילדים מבחינה זו. הם לא אוהבים התערבות בשיניים שלהם. נסה לדבוק בזה, מכיוון שהחלופה היחידה לטיפול OralClean + היא הסרת פלאק מכני בהרדמה.

האם יש חומצה בטיפול OralClean +?
לא, הוא מכיל רק תמציות זרעי הדר ושמני עשבים. ההבדל נעוץ בהשפעה: השמן מזין, מונע זיהום ומרכך את לוחית האבנית לטווח הארוך. חומצה תוקפת לא רק את הלוחית אלא גם את השיניים ואת אמייל השיניים.

כמה גבוה שיעור האלכוהול?
שיעור האלכוהול שנמדד לפי המינון ליישום הוא כה קטן, עד כי אין כל סיכון לכלב או לחתול. כתוצאה מכך, ניתן אפילו לתת את המוצר לבעלי חיים חולים ללא כל הסתייגות. מעט אלכוהול נחוץ מכיוון שהוא משמש כנשא של החומרים הפעילים. עם זאת, החלק זהה לזה או נמוך מזה שבתרופות נוזליות המתאימות לילדים.

האם המוצר עובד גם לצורך שינוי צבע השיניים?
לא, מכיוון ש- OralClean + Care אינו חומר הלבנה ואינו מכיל חומצות, אין לו השפעה על שינוי צבע. עם זאת, זה אומר שהוא לא תוקף אמייל שיניים ויש לו השפעה עדינה מאוד.

האם יכולה להיות בעיה בשילוב עם תרופות הומיאופתיות?
כן, מכיוון שהמוצר מכיל שמני עשבים כמו נענע, היוועצו בווטרינר לפני השימוש במוצר בשילוב עם טיפולים הומאופתיים. זה יכול לקרות שתהיה מניעה להמשך הטיפול ההומאופתי.

אני מתקשה לתת את זה לחתול שלי.
אם החתול שלך לא מלקק את הג'ל מהכף שלו, אתה יכול לנסות לשים קצת ג'ל על שפמותיו או בזווית פיו כשאתה מנסה שוב.
לחלופין, מצא אוכל שהחתול שלך נהנה ממנו במיוחד – ממרח סלמון, למשל, שרימפס, חתול, כבד בקלה או משהו דומה – וערבב איתו את OralClean + Care. השימוש בו בדרך זו לוקח קצת יותר זמן לפני שהוא מתחיל להיכנס לתוקף, אבל זה עובד באותה מידה. אנא תן למוצר ולחתול שלך סיכוי שהוא יעבוד.

מה ההבדל בין OralClean + Care Classic לשמן סלמון?
שמן סלמון OralClean + Care מכיל שמן סלמון נוסף, בעל טעם מעט מתון מהקלאסיקה, ובעלי חיים רבים מעדיפים אותו.

האם כדאי לקנות ספריי או ג'ל?
זה תלוי לחלוטין בכם ובבעל החיים שלכם. לרסס יש את היתרון שניתן ליישם אותו במהירות רבה יותר וניתן לשלוט במינון ביתר קלות על ידי פעולת הריסוס. אך לא כל חיה אוהבת את רעש הריסוס והחיה יכולה להגיב על ידי ניעור ראשה, דבר שמקשה על היישום. הג'ל נוח לשימוש ודבק היטב בלוחית. בניגוד לרסס, לעומת זאת, עליכם לשטוף את הידיים לאחר שמרחתם אותה.

קשה להוציא הג'ל מהבקבוק.

אנא שמור את הבקבוק הפוך.

הג'ל מחליק תמיד מהאצבע שלי.
הכניסו את הג'ל למקרר, שמשנה את מצבו והופך אותו פחות נוזל. אם אתה גם שומר על הג'ל הפוך, קל יותר לרוקן את הבקבוק לחלוטין.

הכלב שלי בולע את הג'ל – זה מסוכן?
לא, מכיוון ש- OralClean + Care מכיל רק מרכיבים טבעיים גרידא, הוא אינו מזיק לחלוטין למערכת הכלב או החתול שלך וניתן להשתמש בהם ללא כל חשש.

עמודים נוספים:

נקודות הפצה מורשות

חנויות הפצה מורשות צפון: חיפה והקריות- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603, 050-2123778 עכו נהריה- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603,

מעבר לעמוד »
דלקת חניכיים לכלבים

דלקת חניכיים

* המאמר לא וטרינרי – יש להיוועץ בוטרינר אם מתגלים סימני דלקת * דלקות חניכיים אצל כלבים וחתולים דלקות בחניכיים – כואבות ומסוכנות אבנית עלולה

מעבר לעמוד »