טיפול עורי פלטינום

פלטינום – טיפוח עור

פציעות – כשהעור אינו שלם

כלבים וחתולים אוהבים באופן טבעי לשחק, להילחם ולרוץ – לרוב זה גורם לבעלי החיים לפציעות. פצעים בעור הם חלק מחיי היומיום של בעלי החיים שלנו ממש כמו אצלנו בני האדם.
משחק סוער עם כלבים אחרים, התגרדות על ענפים וקוצים בטיול דרך אזורים מיוערים או חתכים מזכוכית שבורה. כריות כף רגל קרועות עלולות להפוך לבעיה גדולה יותר. כוויות כואבות במיוחד, למשל כאשר כפות קטנות ורכות לא יכולות להתנגד לרוץ על גבי קרקע חמה בקיץ.

כמובן שהגוף עצמו דואג לריפוי העור הפגוע. עם זאת, אנו יכולים לעזור לבעל החיים לעבור את תהליך הריפוי בצורה טובה יותר, מהירה יותר ובעיקר, ללא שום סיבוכים.

דלקות עור – כאשר הפצעים לא נרפאים

פצעים טריים ומדממים הם תמיד הלם גדול עבורנו בעלי בעלי חיים והאדם בהתחלה. אם הפצע הוא שטחי בלבד, אז הדאגות שלנו בדרך כלל אינן מבוססות – מכיוון שפצעים אלה נראים לעתים קרובות גרועים ממה שהם בפועל.

לעומת זאת, לעתים קרובות מדובר בפצעים הקטנים ביותר שיש להם את הפוטנציאל הגרוע ביותר, כמו למשל עם קוצים או עקיצות מקלות ופרעושים: הם יכולים להידבק, להתרחב לאזורי עור גדולים יותר ולהשאיר אחריהם פצעים המתנגדים לריפוי ולהיות מתמידים כרוניים. .

אם החיה מלקקת יותר מדי כתמים מגרדים, פצע קטן יכול בן לילה להפוך לזיהום עור גדול ומלא עורקים המכונה "פיודרמה", או יותר נפוץ כ"נקודה חמה ". זה משפיע לרוב על כלבים עם פרוות עבות ושערות בחלקים התחתונים בהם העור לא מתייבש בקלות ואינו מסוגל לנשום.

כדי למנוע דלקות עור, יש לחטא את כל הפצעים – גדולים או קטנים – ללא דיחוי.

הטיפ שלנו:

לעתים קרובות קשה לראות פציעות – קטנות וגדולות – וזיהומים בעור מתחת לפרווה. לכן חשוב לבדוק את פרוות בעלי החיים שלך באופן קבוע. אתה יכול לזהות את תחילת הזיהום על ידי אדמומיות, נפיחות או פצעים מופרדים.
אם יש ספק, התייעץ עם וטרינר בכדי למנוע את האפשרות לזיהומים חמורים ופציעות קשות.

דבר אחד בטוח:

לטיפול הטוב ביותר בפצעים של חיית החיים שלך, עליך תמיד להשתמש במשחה טובה לפצעים כמו SKIN CARE. התקשרו אלינו למידע נוסף.

עמודים נוספים:

נקודות הפצה מורשות

חנויות הפצה מורשות צפון: חיפה והקריות- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603, 050-2123778 עכו נהריה- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603,

מעבר לעמוד »