ההבדל שבפלטינום

נתחיל במתחרים – מזון יבש קונבנציונאלי מתחרה:

 • מזון כלבים יבש קונבנציונאלי בדרך כלל עשוי בעיקר מחומרי גלם מבוססי צמח וחלק קטן של ארוחה בשרית – ולא מבשר טרי. רמת הלחות הנותרת ב -8% נמוכה משמעותית מזו של PLATINUM.
 • הייצור בדרך כלל מתרחש במכבש. ראשית כל החומרים מעורבבים במים. מחית זו מחוממת לטמפרטורה גבוהה ונלחצת לקרוקטים בלחץ חזק.
 • כל קרוקט בודדת עטופה בשכבה שצריך לפתוח תחילה. כתוצאה מתהליך זה האוכל נשאר זמן רב בבטן.

ואילו אוכל יבש קונבנציונאלי מתנפח בבטן שכן הוא סופג הרבה נוזלים. משך הזמן שהוא נשאר בבטן ובמעי גם הוא לעיתים קרובות ארוך משמעותית.

PLATINUM אינו מתנפח בבטן – זה מצמצם משמעותית את הסיכון לעיוות קיבה!

עם מזון לח לכלבים של PLATINUM, ההרכב, השיעור הגבוה של הבשר הטרי, המרכיבים האיכותיים וההכנה – כל אלה הם המפתח להבטיח שהאוכל לא יתנפח ולא יתבשל בבטן. נתחי המזון רכים וקומפקטיים – ובעלי ערך תזונתי גבוה. זו הסיבה שהכמות שהכלב שלך זקוק לו נמוכה משמעותית מכפי שהיה זקוק לו אם היה אוכל אוכל יבש קונבנציונאלי. משמעות הדבר היא: הבטן מכבידה פחות עומס ומתרוקנת מהר יותר.

Gently cookedOptimal digestibilitySoft kibblesWithout any added water

פלטינום נוקטת בגישה שונה מאוד

מכיוון שפלטינום מבושל במיצי בשר משלו ומיובש בטמפרטורת החדר, יש לו תכולת לחות גבוהה יותר מאשר מזון יבש מסורתי. עם 19% לחות שיורית, המורכבת אך ורק ממיצי בשר, PLATINUM הינו מזון לח. זה תורם תרומה חשובה לחוויית הטעם. הלקוחות שלנו אפילו אומרים כי PLATINUM הוא האוכל העסיסי ביותר שניסו לכלבם.

אנו משתמשים לפחות ב -70% בשר טרי להכנה. יתר על כן אנו מוסיפים רכיבים אחרים שניתן לעיכול בקלות כמו אורז, ו / או תפוחי אדמה ושמנים מכבישה קרה באיכות גבוהה, עשבי תיבול, ויטמינים ומינרלים.

וכן: אנחנו היצרן היחיד שמבשל רכיבים אלה במיצים שלהם, מבלי להוסיף מים, כדי לשמור על ערכם התזונתי. כך PLATINUM שומרת על האיכות הגבוהה שלה.

ואילו אוכל יבש קונבנציונאלי מתנפח בבטן שכן הוא סופג הרבה נוזלים. משך הזמן שהוא נשאר בבטן ובמעי גם הוא לעיתים קרובות ארוך משמעותית. שלושה גורמים אחראים לכך:

 • לרוב הוא עשוי מחומרי גלם מבוססי צמח וחלק קטן מארוחה בשרית.
 • הייצור בדרך כלל מתרחש במכבש.
 • כל קרוקט בודדת עטופה בשכבת עמילן.

אתה תראה את ההבדל: לאחר ההאכלה, הבטן של הכלב שלך לא תתנפח – לא תהיה  'בטן של אוכל לכלבים'.
זה מפחית משמעותית את הסיכון לקיבה מעוותת או "היפוך קיבה"- במיוחד כאשר הבטן מלאה. תקופת המנוחה החיונית לאחר האכילה יכולה אפוא להיות קצרה משמעותית.

זה מה שמהווה את ההבדל בין PLATINUM למזון יבש קונבנציונאלי:

 • פלטינום לא מתנפח בבטן
 • המעבר דרך הקיבה והמעי מתקצר משמעותית
 • חומרים מזינים נספגים במהירות במעי

היתרונות של ה- PLATINUM

חיים מאושרים ובריאים
אתה תבחין ביתרונות אלה רק כמה שבועות לאחר שתתחיל להאכיל את הכלב שלך עם PLATINUM:

 • חיים מאושרים יותר
  קלות העיכול דואגת לכך – הכבד, הכליות והעור אינם סובלים במתח על ידי רכיבים שאינם מועילים.
 • מסת שריר גדולה יותר
  החלבונים האיכותיים מהבשר הטרי מעוררים מיד את בניית השריר.
 • מעטה פרווה מבריק
  השמנים המזינים והכבישה בכבישה קרה הכלולים במזון וטוהר המרכיבים שלנו דואגים לכך.
 • אין אלרגיות
  פלטינום מתעכל בקלות רבה כל כך בגלל ההרכב הטבעי והבריא שלה, כי אי סבילות נדירה ביותר. מטבוליזם אינו מוכן תחת מאמץ על ידי רכיבים המופרכים שיכולים לגרום לגרד בלתי מוסבר או לבעיות עור אחרות.
 • פחות צואה או נפיחות
  מאחר שמזון פלטינום משמש באופן מיטבי על ידי הגוף, אין לכלב נפיחות או שלשול. אפילו "המתנות הקטנות" שהן משאירות מאחור הן קטנות מאוד ויציבות.

אריזה מהשורה הראשונה
מכיוון שקרדית במזון יכולה להיות אחראית לאלרגיות (גירוד בלתי מוסבר), אנו מוודאים לחלוטין כי PLATINUM נקי מקרדיות. בניגוד למזון היבש המסורתי, PLATINUM מוכנס לכיסים באיכות גבוהה מיד לאחר תהליך הייצור ואינו מאוחסן באופן זמני בממגורות. לקרדית אין שום סיכוי כאן.

אוכל לכלבים לח של פלטינום
השק חזק ושומר על רעננות מבטיח שהארומה נשמרת תמיד כך שהכלב שלכם יהנה מהאוכל מהנגיסה הראשונה ועד האחרונה. השקים  זמינים במידות 1.5 ק"ג ו -5 ק"ג בלבד כדי לשמור על טריות המזון!
הזמנות של 15 ק"ג מזון לכלב מורכבת משלושה שקים של 5 ק"ג כדי שכלבך יהנה ממזון טרי ובריא.

מזון הכלבים הלח עמיד למשך 18 חודשים לאחר הייצור.

 

עמודים נוספים:

נקודות הפצה מורשות

חנויות הפצה מורשות צפון: חיפה והקריות- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603, 050-2123778 עכו נהריה- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603,

מעבר לעמוד »