פלטינום מזון לכלבים כתוסף או אלטרנטיבה ל" BARF "

הרעיון "BARF" – ראשי תיבות הוא "אוכל גולמי מתאים מבחינה ביולוגית" בגרמנית – הוא מונח להאכלת כלב אוכל גלם ומוכן בעצמו, כמו בשר טרי, עצמות וירקות. "BARF" פירושו הרבה יותר. זה משקף את אמונתו של אדם להאכיל את אהוביהם על ארבע רגליים באופן הדומה לתזונת הזאב הטבעית שלהם.

"Barfers" משוכנעים מייחסים חשיבות רבה לבחירת המוצרים הטריים ועוקבים אחר תוכנית מכוונת בהאכלת כלביהם. עם זאת, הווטרינרים בוחנים ביקורתית על סוג זה של תזונה לכלבים. הם ממליצים כי בנוסף לכל המזון הטבעי, בעלי חיות מחמד צריכים להוסיף מרכיבים הכרחיים שבעל חיים לא בהכרח יכול לעבור דיאטת "BARF". יש לקנות רכיבים אלה בנפרד ולערבב אותם בתזונה. המרכיבים כוללים למשל סידן, נחושת, אבץ, יוד, ויטמין A ו- D וגם כמה תוספות לא חיוניות אך עם זאת הגיוניות כמו עשבי תיבול ותמצית צדפות שפתיים ירוקות.

אוכל לכלבים של פלטינום הוא האלטרנטיבה המושלמת או תוסף אולטימטיבי לתזונת "BARF".

ב- PLATINUM אנו יודעים גם על מורשת הזאב של הכלבים, אך איננו מתפשרים באיכות תוסף המזון שלנו. אנו משתמשים גם בשיעור גבוה במיוחד של בשר טרי (בתפריט (מזון רטוב) PLATINUM לפחות 83%). אנו מעשירים את התזונה השלמה שלנו עם כל המרכיבים הנוספים הנחוצים הנחוצים לתזונה מאוזנת של כלב בריא וזריז.

אז אם אתם חושבים להשתמש ב- "BARF" כתפיסת תזונה לכלבכם אך לא ששים להתחייב לכל הזמן הנוסף הדרוש (הכנת הארוחות בעצמכם, רכישה, אחסון ושמירה על טריות המרכיבים, ערבוב תוספים נחוצים וכו '. .), אנו ממליצים על אוכל לחיות מחמד PLATINUM!

בעלי כלבים רבים גם מעריכים את המוצר שלנו כחלופה אופטימלית בחופשות ובמצבים אחרים בהם קשה או בלתי אפשרי לקחת בשר וירקות טריים. עוד "Barfers" תוסף PLATINUM עם מרכיבים טריים נוספים.

עמודים נוספים:

נקודות הפצה מורשות

חנויות הפצה מורשות צפון: חיפה והקריות- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603, 050-2123778 עכו נהריה- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603,

מעבר לעמוד »