כלבים צריכים בשר!

מדוע כלב זקוק לבשר?
בין אם יש לך ג'ק ראסל טרייר או גולדן רטריבר: כל הכלבים זהים כשהם עומדים מול קערת האוכל שלהם. גם אם הטרף שלהם מוגש להם בחלקים קטנים בימינו – האינסטינקט שלהם עדיין זהה. כלבים הם צאצאי זאבים ועדיין יש בתוכם זאב.

כלבים יודעים בדיוק מה הם רוצים: זה צריך להיות בשר, טבעי וטרי ככל האפשר. ממש כמו בעבר, כאשר אבותיהם עדיין שוטטו ביערות בחיפוש אחר טרף.

דרכי העיכול של הכלב מיועדות לתזונה של טורף. באופן כללי, זמן השמירה של המזון בדרכי העיכול תלוי בפירוק ובספיגת החומרים המזינים. לכן אוכל שכמעט לא ניתן לעיכול דורש מערכת עיכול ארוכה יותר.

המשמעות היא שתוכלו לראות יחסים שונים בין אורך תעלת העיכול לאורכו של הגוף בגזעים השונים. יחס זה מאפשר להסיק מסקנות לגבי הרגלי האכילה. האוכל הקל ביותר שהגוף יכול להשתמש בו הוא בשר. לדוגמא, קשה יותר משמעותית ולוקח לכלבים זמן רב לעכל מזונות מבוססי צמחים  כמו דגנים. שלב העיכול המקדים החיוני של רכיבים על בסיס צמחי, כפי שהוא נמצא בבטן הטרף (ראו תמונה מטה), מובטח על ידי חימום החומרים שנעשו בקיבת הטרף למזון כלבים.

  • אצל PLATINUM כלבים מקבלים את מה שהזאב שבתוכם רוצה: חלבונים איכותיים העשויים לפחות 70% בשר טרי.
  • לפיכך, פלטינום מתאים לכלבים בכל גיל וגזע.

נותנים לכלבים תזונה בריאה

הטבע כמודל: מה חשוב לתזונה של כלב
כאשר זאב צד את טרפו הוא מספק לו את כל הדרוש לו לתזונה המתאימה ביותר: בשר בתוספת הצמחים והמינרלים שנמצאים בבטן הטרף. לא יותר. האוכל מורכב בצורה כזו שהוא מתפרק במהירות בבטן וניתן לעכל אותו בקלות רבה.

הרכב התזונה הטבעית במרכיבים מן החי והצומח

תעלת הזנה של הכלב

אורך תעלת המזון ביחס לגוף

איכות חומרי הגלם וההכנה הם המפתח
בימינו מוגש "טרפו" של הכלב מוכן בקערה. יחד עם זאת, קיים מגוון רחב של מה שמכונה "אוכל שלם". תקנת הזנת בעלי החיים הגרמנית קובעת את הרכבם. עם זאת זה לא אומר דבר על איכות המרכיבים או על אופן הכנת האוכל. לכן כדאי לשים לב במיוחד לפרטים האלה.

רכיבים לתזונה טבעית ובריאה
חלבונים בעלי ערך רב מבשר טרי, פחמימות קלות לעיכול, ויטמינים ומינרלים הם הבסיס לתזונה בריאה לכלבים. בשביל זה יצרנו את מתכון ה- PLATINUM.

הבטחת פלטינום
בניגוד למרבית המזונות השלמים האחרים, PLATINUM אינו מכיל את הדברים הבאים…

  • חומרים סינטטיים
  • צבעים ובשמים
  • משפרי טעם
  • מרכיבים שעברו שינוי גנטי

כלבים רבים אינם יכולים להתמודד עם מרכיבי המזון הלא רצויים הללו. התוצאה יכולה להיות בעיות בריאות שנמצאות לעיתים רחוקות באוכל:

  • אלרגיות, גירוד בלתי מוסבר של מעטה הקיבה
  • מעטה קיבה עמום וחסר דפוס
  • נפיחות, שלשול או עצירות

עמודים נוספים:

נקודות הפצה מורשות

חנויות הפצה מורשות צפון: חיפה והקריות- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603, 050-2123778 עכו נהריה- ״משה בתיבה״ צבי באר 35, קריית אתא, 04-6706603,

מעבר לעמוד »